Zamówienie

Zamówienie nabiera ważności z chwilą pisemnego potwierdzenia oficjalnego formularza zamówień. Zamówienie należy przesłać mailem.

Rezygnacja z zamówienia

Freeboo – Krzysztof Żyta akceptuje rezygnację Klienta z zamówionego towaru, jeżeli pisemna rezygnacja została doręczona w terminie nie później niż 24 godziny od daty złożenia zamówienia.

Realizacja

Standardowo zlecenia realizowane są w terminie do 14 dni roboczych (dotyczy produktów ze znakowaniem) liczonych od momentu przesłania podpisanego oficjalnego formularza zamówienia i akceptacji projektów nadruku lub ewentualnego zaksięgowania przedpłaty tytułem zamówienia. Standardowa realizacja zamówień produktów bez znakowania wynosi 3 dni robocze.
Firma FreeBoo – Krzysztof Żyta zobowiązuje się do przestrzegania przyjętych przez siebie terminów realizacji, jednak zastrzega sobie prawo do ich zmiany w przypadkach uniemożliwiających wykonanie pracy w przyjętym terminie z przyczyn niezależnych od naszej firmy ( przerwa w dostawie energii elektrycznej, awaria maszyn w drukarni, grawerni itp.)

Ceny

Ceny w naszych cennikach oraz kalkulacjach podane są w wartościach netto. Doliczyć do nich należy podatek VAT w aktualnie ustawowo określonej wysokości (23 %). Jeżeli nie zaznaczono inaczej, ceny nie obejmują kosztów przesyłki oraz znakowania.

Forma płatności

– zamówienia do kwoty 2000,00 zł netto – 100 % przedpłata na podstawie faktury VAT;
– zamówienia powyżej kwoty 2000,00 netto – 50 % przedpłata, 50 % płatność w dniu wysyłki towaru lub za pobraniem, płatne firmie kurierskiej przy odbiorze towaru, jeżeli nie uzgodniono inaczej;

Sposoby płatności

– przelew na konto bankowe na podstawie faktury VAT;
– pobranie płatne firmie kurierskiej przy odbiorze towaru.

Dostawa

Dostawa odbywa się na koszt zamawiającego za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Koszt paczki o wadze do 30 kg, to 20 zł netto.
Firma kurierska dostarcza standardowo przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Istnieje możliwość wysyłki za pośrednictwem innej firmy kurierskiej – w takim przypadku wszystkie formalności związane z zamówieniem usługi oraz płatność za tę usługę leżą po stronie zamawiającego. FreeBoo nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie towaru, wynikające z winy kuriera.

Reklamacje

Zamawiający ma obowiązek sprawdzenia pod względem ilościowym i jakościowym odebranego towaru. W przypadku jakichkolwiek reklamacji zamawiający powinien zgłosić to pisemnie z dokładnym opisem zdarzenia, w terminie nie dłuższym niż 2 dni robocze od daty odbioru towaru i jak najszybciej odesłać wadliwą część zamówionego towaru do siedziby Freeboo (ul. Styczyńskiego 8/3, 42-600 Tarnowskie Góry).
Ustosunkowujemy się do reklamacji Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia zdarzenia. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni.

Postanowienia końcowe

Regulamin określa zasady zakupów w firmie Freeboo – Krzysztof Żyta. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Zasady sprzedaży artykułów z nadrukiem

1. Kolory nadruków w skali PANTONE są możliwe do uzyskania na białym podłożu, na innych kolory będą zbliżone do skali PANTONE.
2. Materiały do druku prosimy przysyłać w pliku graficznym w postaci wektorowej. W przypadku, gdy przesłana grafika wymaga dodatkowego opracowania komputerowego, doliczamy 50 zł netto / 1 godz.
3.W razie gdy na danym artykule druk nie jest możliwy, proponujemy inne rozwiązania personalizacji artykułów, np. grawerowane tabliczki metalowej, naklejki, opakowania z nadrukiem.
4. Na życzenie wykonujemy nadruki/grawery próbne. Cena do uzgodnienia.
5. Istnieje możliwość wykonania nadruków reklamowych do 7 dni w cenie o 50% wyższej od podanych cen netto. Zlecenie usługi ekspresowej powinno być uzgadniane każdorazowo.